BİZİ TANIYIN

Şirketimiz 1990 yılında otomotiv sektöründe yapmış olduğu yatırımla faaliyetlerine başlamıştır.  Savran Grup, ilerleyen yıllarda Bridgestone, Lassa ve Pirelli bayilikleri de alınarak Bandırma ve Gönen olmak üzere iki şubede çalışmalarını sürdürmektedir. Uzman kadro ve profesyonel iş gücü ile bölgenin kurumsal firmalarına hizmet vermektedir.

2015 yılında sağlık turizmine katkıda bulunmak amacıyla İstanbul Nişantaşı’nda Savran Klinik iştirakinde bulunmuştur. Yurtdışında yaşayıp ülkemizde sağlık hizmeti almak isteyen binlerce hastanın memnuniyeti, kusursuz hizmet ve kontrollü takiple sağlanmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz uzman doktorlarımız sayesinde %100’e olumlu geri dönüş alınmaktadır. Hastalarımızı ülkemize giriş yapmak istedikleri andan itibaren ulaşım, transfer, konaklama, refakatçi ve hasta bakımı konularında her zaman yanlarında olmayı taahhüt ettiğimiz için önemli bir başarıya sahibiz.

Firmamız gerek çalışma ortamı, gerekse kendini geliştirme açısından çalışanlarına en iyi fırsatları yaratmayı ve bunu sürekli kılmayı amaçlamaktadır.

Savran Grup Otomotiv, İnşaat, Emlak ve Sağlık sektöründe kaliteli hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.