Savran Klinik Farkını Yaşayın

Savran Klinik, kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği estetik müdahalelerdeki başarısı ve bu başarının arkasındaki uzman kadrosuyla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Hayatınızda memnun olmadığınız her alanda sizlere hem fiziksel hem duygusal özgüveni kazandırmak için canla başla çalışmayı hedefleyen bir ekiple yola çıkan Savran Klinik sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Otomotiv, inşaat, emlak gibi sektörlerden sonra Seçkin Savran önderliğinde sağlık turizimi sektöründe de öncü bir kimlikle yola çıkan Savran Klinik, kurulduğu günden bu yana uzman kadrosunu genişleterek hizmet kalitesini sürekli artırıyor. Seçkin Savran önderliğinde genişleyen uzman kadrosu ile Savran Klinik Türkiye’de sağlık turiziminde önderliğe devam ediyor.

Savran Klinik sadece operasyon işlemleri sunmakla yetinmeyen farklı bir yapıya sahip. Yurtiçi veya yurtdışından gelen tüm hastalarımızın operasyon öncesi hazırlık safhasında, operatif müdahale sürecinde ve bu süreci takiben iyileşme döneminde tüm fiziki ve manevi konforunu en üst seviyede tutmayı hedefleyen bir yapısıyla fark yaratan bir kliniktir.

Alanında uzman kadrosu ve son teknoloji ürünlerini barındıran envanteriyle Savran Klinik sizlere farklı bir deneyim yaşatıyor.

Savran Klinik’ten Tam Kapsayıcı Sağlık Hizmeti

Tam kapsayıcı sağlık hizmetimizle sizlere tüm süreç boyunca her adımda yardımcı oluyoruz. Kliniğimize ulaşabilmeniz için en konforlu ulaşım yollarını tarıyoruz, uçak biletinizi alıyor, havaalanından kliniğimize transferinizi sağlıyoruz. Kliniğimize yatış işlemlerinizi gerçekliştirikten sonra uzman doktorlarımızla görüşmenizi gerçekleştiriyorsunuz.

Detaylı bir görüşmenin ardından uygulanacak işlemler ve kararlaştırılan zamanlamalar doğrultusunda tedavi süreciniz başlıyor. Her aşamda hem fiziksel hem de manevi konforunuzu sağlayacak tüm seçenekleri sizlere sunuyoruz, rahat ve kusursuz bir tedavi süreci geçirmeniz için sizlere yardımcı oluyoruz. Siz tamamen iyileşip taburcu olana kadar uzman kadromuz her adımda sizinle birlikte hareket ediyor.

. Savran Klinik’te fark yaratan en önemli unsurlardan biri Vactra cihazı. BNu cihaz ile 3 boyutlu fotoğrafınız oluşturulur ve operasyon öncesinde planlanan tüm değişiklikler bu 3 boyutlu fotoğraf üzerinde çalışılır. Bu sayede operasyon sonrasında sürpriz bir sonuç yaşanmasının önüne geçilir.

. Kliniğimizde herkese aynı uygulamalar standart olarak sunulmaktadır. Yurtiçi veya yurtdışından gelmiş olmanız farketmeksizin aynı imkanlardan faydalanmanız mümkündür.

. Meme operasyonları ile burun operasyonlarında, operasyonun başarılı bir şekilde yönetilebilmesi için, 1 gün öncesinde kliniğimize gelinmesi gerekmektedir.

. Kliniğimizde ameliyatsız gençleştirme uygulamaları için indirimler uygulanabilmektedir.

Rejuvent Klinik Ortaklığı

Rejuvent Klinik ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklığı sayesinde kampanyalı fiyatlar dahilinde sizlere daha kapsamlı hizmetler sunabiliyoruz. Bu hizmetler:

. Fraksiyonel Lazer
. Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi ( Velashape, soğuk lipoliz, odaklı ultrason)
. Leke tedavileri (Q-swiched lazer)
. Hydrafacial
. Karbon peeling
. Medikal cilt bakımı
. Kalıcı makyaj
. Dolgu uygulamaları (dudak, gözaltı, çene, elmacık kemiği)
. Somon DNA
. Altın iğne
. Dermapen

Uzman Hekimlerimizden Op. Dr. Cahit Vural kendisi bizzat tam kapsayıcı sağlık hizmetimizi kullanan doktorlarımızdan biri. Kendisi de bu tür bir sürece girmiş biri olarak, bu tür ameliyatlar sonrası sunulan toparlayıcı hizmetlerin tüm hastaların iyileşitrme sürecini hızlandırdığı ve büyük kolaylık sağladığı yönünde görüş bildirmiştir. Op. Dr. Cahit Vural, özellikle yapılacak olan operasyonları başarı ile yönetebilmesi ve hastalarıyla birebir ilgilenebilmesi için günde 3 ameliyattan fazlasını almıyor, bu süreyi hastalarıyla birlikte geçiriyor ve iyileşmeyi hızlandırmak için yardımcı yöntemler uyguluyor.

Savran Klinik kurulduğu ilk günden bu yana hayatınıza güzellikler katmaya başarılı uzman hekim kadrosuyla devam etmektedir. Bırakın hayatınızdaki güzellikler gün yüzüne çıksın.